Menu
e-mail: recepcja@hotel-ikar.pl
Telefon:  +48 52 366 80 00

Hotel Ikar*** oddaje do Państwa dyspozycji 99 komfortowych i nowoczesnych pokoi dwuosobowych, pokoje Deluxe oraz o podwyższonym standardzie.  Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, mini-bar, TV, telefon oraz Internet bezprzewodowy. Posiadamy również  wyjątkowe apartamenty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Ikar*** usytuowany jest w odległości ok. 3 km od centrum Bydgoszczy, bezpośrednio przy głównej trasie w kierunku Poznania. Ponadto dużą zaletą Hotelu jest sąsiedztwo z lasem, które umożliwia naszym Gościom wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu.  

Transport po mieście ułatwi Państwu znajdująca się 300 m od Hotelu Ikar*** zajezdnia autobusowa, z której dojechać można do każdego miejsca w Bydgoszczy. Poza komunikacją miejską polecamy również współpracujące z nami korporacje taksówkowe i wypożyczalnie autokarów i samochodów.

Na terenie Hotelu Ikar*** znajduje się Restauracja Szafran, w której serwowane są  śniadania dla naszych Gości, a także wiele innych i smacznych potraw z restauracyjnego menu.

Hotel Ikar*** to także idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. W swojej ofercie biznesowej proponujemy różnej wielkości klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny.
Atrakcyjna oferta oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Hotel Ikar*** stanowi również idealne miejsce na organizację różnego rodzaju bankietów, eventów oraz imprez okolicznościowych. W zależności od potrzeb i życzeń naszych Klientów możemy zaproponować kompleksowa obsługę wszystkich, powyższych wydarzeń.

Współpracujemy z biurami podróży i różnymi firmami eventowymi. Dla grup zorganizowanych udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Gwarantujemy  bezpłatny parking dla naszych Gości bez konieczności rezerwacji miejsc.
Nasi Goście hotelowi moga bezpłatnie skorzystać z sali fitness, sauny,  bilardu oraz mogą bezpłatnie wypożyczyć rowery.
Ikar*** to doskonały wybór hotelu w Bydgoszczy dla wszystkich, odwiedzających nasze piękne miasto zarówno w celach służbowych, jak

i wypoczynkowych.

Zapraszamy!
 
Oferta weekendowa i świąteczna Zobacz ofertę
 
Rozrywka Zobacz ofertę
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2015 HOTEL IKAR / Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr  2 S. A in Bydgoszcz